22.02.2024, g. 18:45
Liga Europejska
Rennes vs AC Milan
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ricky Kaka powtarza, że chce zostać w Milanie

Ricky Kaka powtarza, że chce zostać w Milanie

Kolejny już raz Ricardo Kaka powtórzył, że jego pragnieniem jest pozostanie w Milanie na kolejny sezon. Słowa te zawodnik Milanu wypowiedział po wczorajszej porażce z Atalantą. Miło, że zawodnik deklaruje chęć pozostania w klubie, który tak na prawdę przed chwilą przegrał ten sezon i pozbawił się większych atrakcji na sezon następny. Pytanie tylko, czy faktycznie ze strony Milanu również pojawi się chęć na zatrzymanie Kaki. Oto zapis jego wypowiedzi.

„Moją wolą jest to, aby pozostać tu na kolejny rok. To klub musi zdecydować w którą stronę idzie projekt. To był trudny rok dla każdej osoby związanej z Milanem. Mieliśmy sporo problemów, zmianę trenera i inne kombinacje. Wierzę jednak, że chwile kryzysu mogą pomóc w odnalezieniu odpowiedniej ścieżki, którą trzeba podążać. W Bergamo mogliśmy zagrać lepiej. Sami oddaliliśmy się od naszego ostatniego celu na ten sezon, którym była kwalifikacja do Ligi Europy”.

Kaka wrócił jeszcze do braku powołania jego osoby na nadchodzący Mundial w Brazylii.

„Jestem zawiedziony, ponieważ to mogły być moje czwarte Mistrzostwa Świata. Nie jestem jednak załamany. Zrobiłem wszystko co mogłem. Ufam, że Scolari działał według swojego planu, przez co powołanie dla mnie byłoby niespodzianką. Tak czy inaczej, ja nigdy, do samego końca, nie przestaję wierzyć„.

Czyżby Kaka wierzył, że jeszcze zagra na MŚ?

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.