Gdzie oglądać Euro 2024? Transmisje tv i online za darmo

Gdzie oglądać Euro 2024? Transmisje tv i online za darmo

Przedstawiamy kompleksowy przewodnik po najważniejszych informacjach dotyczących Euro 2024. Skupiamy się na opcjach transmisji telewizyjnej oraz online, analizując również dostępność darmowych streamów ze spotkań Mistrzostw Europ 2024.

Euro 2024 – gdzie oglądać?

Transmisje Euro 2024 na żywo można śledzić w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport, a także online za pośrednictwem serwisów Pilot WP i Canal+online. Dodatkowo darmowe streamy dostępne będą na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Euro 2024 – transmisje w serwisie Pilot WP

Transmisje Euro 2024 można oglądać w Pilot WP po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu z kanałami telewizyjnymi. Kanały takie jak TVP 1 oraz TVP 2 są dostępne w ramach pakietu „Starter Plus”. Pilot WP oferuje dostęp do takiego pakietu w dwóch wariantach:

  • Płatność odnawialna od 19,99 zł / 30 dni
  • Płatność jednorazowa od 20,83 zł za 30 dni

Mecze Euro 2024 na żywo w Pilot WP można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Euro 2024 – transmisje na platformie Canal+online

Aby cieszyć się transmisjami Euro 2024 w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+”, który jest oferowany w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni przez pierwsze trzy miesiące. W skład pakietu wchodzą kanały grupy Canal+ oraz inne stacje telewizyjne, w tym TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport, które umożliwią oglądanie spotkań. Usługa umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala dzielić się dostępem z bliskimi. Dostęp do Canal+online można uzyskać zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację na różne urządzenia.

Euro 2024 – transmisja w serwisie Megogo

Transmisje ze spotkań Euro 2024 można też oglądać w serwisie streamingowym Megogo. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto i wykupić pakiet Startowy. W tym pakiecie dostępnych jest wiele stacji telewizyjnych w tym m.in. TVP 1 i TVP 2, na których można będzie oglądać mecze Euro 2024. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 9,99 zł. Platforma oferuje dostęp do transmisji zarówno poprzez stronę www na komputery, jak i przez aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemami Android i iOS, oraz przez smart TV, co pozwala na oglądanie meczów w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Euro 2024 – transmisja bez opłat w TVP

Oglądanie Euro 2024 jest możliwe bez żadnych opłat na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Dostęp do darmowych streamów zapewnia zarówno strona internetowa, gdzie można uruchomić transmisje na komputerze, jak i aplikacja, przygotowana dla użytkowników smartfonów, tabletów i smart TV.

Artykuł przygotowany we współpracy z serwisem Mecze24.pl – więcej szczegółów o transmisjach Euro 2024 można znaleźć na tej stronie.

fot. ArifAsif / Shutterstock.com

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.