Anglia – Szwajcaria gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

Anglia – Szwajcaria gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

W sobotę, 6 lipca 2024 roku, o godzinie 18:00 na Stadionie Düsseldorf Arena w Düsseldorfie, rozegrany zostanie emocjonujący mecz ćwierćfinałowy Euro 2024 między Anglią a Szwajcarią. Ten kluczowy pojedynek będzie można śledzić na różnych kanałach telewizyjnych, jak i platformach internetowych. Poniżej przedstawiamy kompletne informacje, gdzie można oglądać transmisję na żywo.

Anglia – Szwajcaria: gdzie oglądać?

Mecz Anglia – Szwajcaria na żywo będzie transmitowany przez TVP 2 oraz TVP Sport. Natomiast transmisja online dostępna będzie na Pilot WP, CANAL+ Online, Megogo, sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Anglia – Szwajcaria: transmisja za darmo

Darmową transmisję Anglia – Szwajcaria można obejrzeć na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport.

Anglia – Szwajcaria: transmisja meczu online

Spotkanie Anglia – Szwajcaria będzie dostępne w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Aby skorzystać z oferty jednej z platform i oglądać mecz, należy założyć konto i opłacić dostęp do jednego z pakietów – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja. Stream można więc uruchomić na wielu różnych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. Martin Silva Cosentino / Shutterstock.com

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.