O serwisie

Serwis internetowy FORZA MILAN został zbudowany z myślą o osobach fascynujących się drużyną piłkarską, którą jest AC Milan. Serwis ten, jako jedyny z dostępnych w Internecie pozwala każdemu użytkownikowi na zamieszczenie w nim artykułu związanego z włoską piłką nożną, a konkretnie z drużyną Milanu.

Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności dziennikarskie i dowiedzieć się jak na przedstawione przez Ciebie myśli zareagują internauci, to już teraz zarejestruj swoje konto w naszym serwisie. Zapewniamy, że jeżeli zgłosisz tutaj wartościowy artykuł, felieton czy też po prostu jakąkolwiek wiadomość związaną z Milanem, to administratorzy przeczytają ją i opublikują. Zbuduj swoją markę w Sieci i pozwól, aby inni Milaniści mieli możliwość do zapoznania się z Twoją twórczością.

Jak już wspomniano, serwis FORZA MILAN budowany ma być przez internautów. Dlatego też bardzo liczymy na Waszą aktywność, która pomoże w rozwoju tego serwisu. Dołóż swoją cegiełkę i dodaj tu jakąś ciekawą plotkę transferową, felieton czy też artykuł z własnymi przemyśleniami. Pamiętaj przy tym, że akceptowane będą tylko wpisy unikalne, nie skopiowane z innych stron. Dbajmy o uczciwość w Internecie i nie kradnijmy tekstów z innych stron.

Gorąco zachęcamy wszystkich Was do współpracy i pozdrawiamy!

Załoga ForzaMilan.pl