Mattia De Sciglio na kilka tematów

Mattia De Sciglio na kilka tematów

W okresie przygotowawczym każdy zawodnik Milanu ma jakieś swoje spojrzenie na przyszłość klubu. Podobnie jest w przypadku obrońcy, którym jest Mattia De Sciglio. Dziś chcemy przedstawić Wam jedną z jego ostatnich wypowiedzi, w której mówił o swojej wizji nadchodzącego sezonu. Wizja jest dobra.

„Wszyscy mamy dobre nastawienie i pragnienie rewanżu. W tym roku gramy tylko w lidze, dzięki czemu będziemy mieć cały tydzień aby dobrze przygotować się do każdego niedzielnego pojedynku. Tournee w Ameryce? Nie osiągnęliśmy dobrych wyników, ale przeciwko Liverpoolowi byliśmy więcej niż solidni, byliśmy o wiele bardziej zwarci niż w poprzednich meczach.

Chcemy wychodzić na boisko, aby grać naszą grę, tak jak chce trener. Myślę, że przed nami świetny sezon„.

De Sciglio mówił też o urazie, którego nabawił się w starciu z Gabrielem: „Takie rzeczy się zdarzają. Gabriel musiał wyjść do piłki, to było trudne zagranie, jednak powtarzam: takie rzeczy się zdarzają. Nie stało się nic poważnego, potrzebuję około 2 tygodni, aby wrócić do zdrowia. Każdego dnia mój stan się poprawia”.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.