Holandia – Turcja gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

Holandia – Turcja gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

W nadchodzącą sobotę, 6 lipca 2024 roku, o godzinie 21:00, odbędzie się ostatni mecz ćwierćfinałowy Euro 2024. Zagrają w nim reprezentacje Holandii i Turcji. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Gdzie obejrzeć mecz?

Holandia – Turcja: gdzie oglądać?

Mecz Holandia – Turcja będzie można śledzić na żywo w telewizji na antenach TVP 1 oraz TVP Sport, a stream w internecie oferują Pilot WP, Canal+ Online, Megogo, sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport.

Holandia – Turcja: transmisja za darmo

Serwis internetowy sport.tvp.pl, a także aplikacja TVP Sport oferują bezpłatny dostęp do transmisji meczu Holandia – Turcja.

Holandia – Turcja: transmisja meczu online

Aby oglądać mecz Holandia – Turcja oraz inne transmisje Euro 2024 w Pilot WP, CANAL+ Online lub Megogo, wymagana jest rejestracja konta na jednej z platform i wykupienie subskrypcji – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym można obejrzeć mecz Holandia – Turcja dostępny jest jako strona www i aplikacja. Transmisja może być więc włączona nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

fot. Martin Silva Cosentino / Shutterstock.com

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.