27.09.2023, g. 18:30
Serie A (Liga Włoska)
Cagliari vs AC Milan
Do meczu pozostało:
1dn.20godz.4min.
16.00 X3.80 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gdzie oglądać włoską Serie A?

Gdzie oglądać włoską Serie A?

Serie A to wciąż jest jedna z najmocniejszych i najbardziej prestiżowych lig europejskich. Od wielu prym w tej lidze wiódł Juventus, w barwach którego występuje polski bramkarz Wojciech Szczęsny, jednak w ostatnim czasie drużyna ze stolicy Piemontu przechodzi poważny kryzys. W ostatnim czasie z tej drużyny odszedł wybitny portugalski napastnik Cristiano Ronaldo, co spowodowało że siła ognia w ataku tego zespołu została radykalnie osłabiona. Od kilku sezonów prawa do serie a transmisja ma Eleven Sports.

Aktualna sytuacja w Serie A

Liderem tabeli jest obecny mistrz Włoch, Inter Mediolan, któremu po piętach depcze lokalny rywal z tego samego miasta ze składu AC Milan. Równie wysoko znajduje się zespół Piotra Zielińskiego, Napoli a także zawsze nieprzewidywalna Atalanta Bergamo.

Kto transmituje mecze Serie A?

Kanały Eleven Sports są dostępne w pakietach dodatkowych u wszystkich największych dostawców, takich jak Orange, Polsat Box, CANAL+ i Vectra.

Polskim szefem redakcji tego kanału jest bardzo doświadczony w tej branży, Patryk Mirosławski. Mecze włoskiej ekstraklasy przeważnie komentowane są przez młodych i jednocześnie bardzo doświadczonych komentatorów w Polsce. Począwszy od Mateusza Święcickiego i Filipa Kapicę, którzy w przeszłości pracowali w barwach stacji Orange Sport, poprzez Sebastiana Chabiniaka i Tomasza Zielińskiego, którzy wypłynęli na szerokie wody dzięki pracy w tej stacji.

W przeszłości, dla tej stacji pracował Tomasz Ćwiąkała, obecnie uważany za jednego z najlepszych dziennikarzy sportowych w naszym kraju. W ostatnim czasie opublikował on na swoim kanale na Youtube, materiały w języku portugalskim na temat Paolo Sousy, które osiągnęły w tym serwisie ponad trzysta tysięcy wyświetleń.

Warto dodać, że wszystkie transmisje z meczów La Liga za darmo online obejrzymy u bukmacherów.

serie a transmisja

sbonsi / shutterstock.com

Gdzie oglądać mecze Serie A?

Istnieje kilka bardzo atrakcyjnych opcji, które umożliwiają oglądanie tych rozgrywek przez Internet. Począwszy od serwisów CANAL+ online oraz Polsat Box Go, na których abonenci tej stacji mogą o dowolnej porze dnia i nocy oglądać wybrane przez siebie transmisje, podobnie sytuacja wygląda w przypadku nadawców telewizji UPC i Vectra.

Oprócz tego bardzo ciekawym rozwiązaniem jest platforma WP Pilot, która za opłatą pozwala na oglądanie najpopularniejszych polskich stacji telewizyjnych jak TVP, Polsat, TV4 czy TVN a także umożliwia dostęp do czterech sportowych kanałów Eleven Sports, w jakości nawet 1080p. To bardzo atrakcyjna opcja, szczególnie dla wszystkich tych którzy nie posiadają w domu telewizora, a chcą mieć dostęp do polskiej telewizji w możliwie najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

Podsumowując, stacja Eleven Sports uchodzi za jedną z najlepszych sportowych stacji w Polsce, gdzie w otoczeniu bardzo doświadczonych i młodych dziennikarzy można oglądać najważniejsze klubowe rozgrywki w  Europie, na czele z Serie A, La Liga Santander i Ligue 1. Dla każdego kibica to znakomita rozrywka i zdecydowanie stacja godna polecenia dla wszystkich.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.