25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.13min.
12.10 X3.30 23.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czy u legalnie działających bukmacherów, możliwe są płatności kryptowalutą?

Czy u legalnie działających bukmacherów, możliwe są płatności kryptowalutą?

Piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem w skali świata. Bez względu na miejsce zamieszkania, fani śledzą rozgrywki ligowe oraz pucharowe. Obecnie nawet drużyny z Gibraltaru i Armenii mają swoje zespoły w fazach grupowych europejskich pucharów, co sprawia, że piłka nożna zaznacza coraz mocniej swą dominującą pozycję. Przy okazji spotkań, wielu graczy chce postawić na triumf ulubionej drużyny, zachodzi pytanie w jaki sposób uczynić to najkorzystniej.

Czy legalnie działający w Polsce bukmacherzy są gotowi na przyjmowanie płatności BTC?

Warte uwagi jest, że choć bukmacherzy w Polsce nie przyjmują płatności, warunki do takiego rodzaju zawierania zakładów, zostały w pełni spełnione, chodzi jedynie o zielone światło. Obywatel chcący nabyć BTC, nie napotka na żadne problemy. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę 'giełda BTC’, następnie dokonać wyboru jednej z legalnie działających giełd np. giełda bitbay.

Nabywca bitcoinów musi zweryfikować swoją tożsamość, jeśli chce uczynić to anonimowo, wtedy może skorzystać z zagranicznych giełd, nieobjętych jednakże regulacjami. Ukrainiec, Malezyjczyk, Estończyk czy też Brazylijczyk kibicujący swojemu klubowi, może zawrzeć kupon, płacąc BTC, za pomocą portalu Sportsbet.io. Czekamy by podobnie jak w tych krajach, również w Polsce można było zawrzeć kupon na szlagierowe spotkanie Lecha z Legią, przy użyciu BTC, jest to marzenie wielu pasjonatów piłki nożnej mieszkających nad Wisłą.

W jaki sposób typować mecze, gdzie, w jaki sposób?

Warto stawiać jedynie u legalnie działających bukmacherów, którzy dają gwarancję bezpieczeństwa naszym środkom finansowym. Z ekonomicznego punktu widzenia, warto grać przy pomocy kryptowaluty, gdyż co potwierdzają ekonomiści, w ten sposób uzyskamy najwyższą potencjalną wygraną, co jest ważne o tyle, że poza satysfakcją z poprawnego typowania, gra się, żeby wygrać.

Mecze warto typować rozsądnie, prowadzić analizę, zgłębiać zakres wiedzy nt. składu, transferów do i z klubu, słuchać doniesień prasowych, słuchać wywiadów, gdyż z nich możemy zaczerpnąć sporo wiedzy chociażby o mentalnym nastawieniu poszczególnych zawodników i szkoleniowca.

giełda bitbay

Czy i gdzie zagram za pomocą kryptowalut?

Kryptowaluty nie są chwilową modą, czymś co przeminie, jest to trend, który się utrzyma. Żyjemy w czasach, gdy piłkarze zawodowych klubów otrzymują premie w Bitcoinie, czego przykładem jest Southampton. W wielu państwach tzw. demokracji zachodnich działają w pełni legalni bukmacherzy przyjmujący BTC, dlatego wielu naszych rodaków, pracujących zagranicą, przebywając na saksach po godzinach typując mecze, zaskoczeni są, dlaczego w Polsce takie rozwiązanie nie funkcjonuje.

Bitcoin jest w pełni bezpieczny, oparty na zaawansowanych technologiach, zgodny ze standardami unijnymi. Użytkownicy podkreślają, że zawierając zakład przy użyciu BTC czują się o wiele bardziej bezpieczni niż gdy czynią to w standardowy sposób, chronią swoją prywatność, która jest wartością o zasadniczym znaczeniu. W Polsce również dojdzie do wprowadzenia Bitcoina, wszystko jest tylko kwestią czasu, warto zaznaczyć, że rząd nie jest wrogo nastawiony do BTC, czeka jedynie na rozwój sytuacji.

 

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.