Torino – AC Milan: gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (18.05.2024)

Torino – AC Milan: gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (18.05.2024)

W sobotę, 18 maja o godzinie 20:45 na Stadio Olimpico di Torino odbędzie się mecz włoskiej Serie A, 37. kolejka, gdzie zmierzą się zespoły Torino i AC Milan. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu oraz informacje, gdzie można go oglądać zarówno w telewizji, jak i online.

Torino – AC Milan: gdzie oglądać?

Mecz Torino – AC Milan można śledzić na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Transmisja online jest dostępna na płatnych platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, jak również za darmo w Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

Torino – AC Milan: transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp do transmisji bez dodatkowych opłat, należy zarejestrować się na jednej z tych platform, dokonać depozytu oraz postawić zakład. Każdy z serwisów oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, umożliwiające bezpłatne oglądanie meczu:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi zarówno za pomocą strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Torino – AC Milan: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform znajdują się różnorodne pakiety, które pozwalają na dostęp do dzisiejszego meczu – szczegóły dotyczące subskrypcji przedstawiamy poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, jest dostępny jako strona internetowa i aplikacja, co umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach takich jak komputer, smartfon, tablet czy telewizor smart TV. Platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go dodatkowo oferują możliwość oglądania transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

fot. ph.FAB / Shutterstock.com

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.