27.09.2023, g. 18:30
Serie A (Liga Włoska)
Cagliari vs AC Milan
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.23min.
15.25 X4.00 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Genoa – AC Milan. Czyli w pogoni za szczęściem!

Genoa – AC Milan. Czyli w pogoni za szczęściem!

Tak się nam ta liga układa, że Milan pomimo katastrofalnego sezonu wciąż ma jakieś tam szanse na to, aby zakwalifikować się do rozgrywek europejskich. W tej chwili droga do nich prowadzi tylko i wyłącznie przez dobrą grę w lidze i zajęcie miejsca premiowanego grą w Lidze Europejskiej. Wczoraj punkty stracił Inter Mediolan, dziś natomiast może zrobić to Parma. A to dwa groźni rywale Milanu w walce o puchary. Czy Milan zdoła pokonać Genoę? Z pewnością zwiększyłoby to nadzieje kibiców na pozytywne zakończenie sezonu.

Pokonać Genoę i bić się o puchary!

Z pewnością takie własnie nastawienie widoczne jest u zawodników Seedorfa. Poniedziałkowym wieczorem zmierzą się oni w Genui z zespołem, który niejeden raz napsuł im już krwi. Aby wygrać z Genoą należy zagrać z pełnym zaangażowaniem nie tylko w pomocy i w ataku, ale też w obronie, ponieważ w ataku Genoi pracuje Gilardino, który z pewnością z przyjemnością upokorzyłby swoich byłych kolegów.

Po ostatnich dobrych wynikach Milan z pewnością naładowany jest pozytywną energią. Widać to nawet w wypowiedziach przedmeczowych. Seedorf wygląda na człowieka spokojnego i pewnego siebie, miejmy nadzieję, że nastawienie to przełoży się na piłkarzy Milanu, którzy zdołają spełnić nasze oczekiwania wygrywając z Genoą i zwiększając nasze nadzieje na europejskie puchary.

Przewidywany skład na mecz Genoa – Milan

Przewiduje się, że w dniu jutrzejszym Milan zagra typowym już dla siebie ustawieniem 4-2-3-1. Większych niespodzianek nie będzie. W środku obrony francuski duet, na bokach Abate i Emanuelson, w pomocy De Jong i powracający Montolivo (przekonamy się, czy on szkodzi naszej grze), w ofensywie Honda, Kaka i Poli, a na szpicy Balo.

Abbiati; Abate – Rami – Mexes – Emanuelson; Montolivo – De Jong; Honda – Kaka – Poli; Balotelli

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.