Micah Richards w kręgu zainteresowań Milanu?

Micah Richards w kręgu zainteresowań Milanu?

Ja zawsze wiedziałam, że obecność Mario Balotellego w Milanie może wyjść nam na dobre. Przynajmniej na to się zanosi. W Manchesterze City zatrudniany jest bardzo lubiany i szanowany przeze mnie zawodnik, który zdolny jest do gry na środku obrony, a także na jej prawej stronie. Nazywa się on Micah Richards i prawdopodobnie włodarze Milanu zastanawiają się nad jego zakupem. Pomóc w tym może Balotelli.

Balotelli chce ściągnąć Richardsa do Milanu

Mówi się o tym, że Milan jest na dobrej drodze do tego, aby uprzedzić Liverpool i sprowadzić do siebie Micaha Richardsa. Wielkim fanem zawodnika MC, który ma zaledwie 25 lat, jest Mario Balotelli, jego były kolega z klubu.

Micah Richards nie ma zbyt wielu okazji do gry w City. W tym sezonie zagrał zaledwie w 10 meczach zaliczając jedną asystę. jego kontrakt kończy się w 2015 roku, być może Manchester zdecyduje sprzedać się go w atrakcyjniej cenie, niczym kiedyś De Jonga, który tak dobrze sprawdził się w Milanie? Ja bym tego bardzo chciała!

O autorze

Katarzyna Zajkowska

Cześć, nazywam się Kasia i jestem oddaną fanką Milanu. Milanowi kibicuję od 10 już lat i z niecierpliwością czekam, aż minie tych lat więcej. Moim ulubionym zawodnikiem Milanu był, jest i będzie Paolo Maldini. Liczę na to, że uda mi się dostarczyć Wam masę interesujących artykułów, które pozwolą na zapoznanie się z bieżącą sytuacją w Milanie. Forza Milan!

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.