27.09.2023, g. 18:30
Serie A (Liga Włoska)
Cagliari vs AC Milan
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.23min.
15.25 X4.00 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sardar Azmoun obserwowany przez Milan

Sardar Azmoun obserwowany przez Milan

Pewnie nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale po rosyjskich boiskach biega Sardar Azmoun, zawodnik który nazywany jest irańskim Messim. Tak się składa, że dziś pojawiła się plotka, zgodnie z którą miałby on być obserwowany przez ludzi Milanu, którzy odpowiedzialni są za transfery.

Do klubów zainteresowanych tym 19 letnim napastnikiem należą: Arsenal, Juventus, Barcelona i podobno Milan. Irański Messi gra w Rubinie Kazań, a w bieżący sezonie zagrał w 12 meczach strzelając przy tym trzy gole i zdobywają dwie asysty. Szału zatem nie ma, a porównania do Messiego wydają się przesadzone. Ale każdy ma takiego Messiego na jakiego zasłużył. Iran chyba więc się za bardzo nie starał. Na kompilacjach wygląda to nie najgorzej, ale czy ten zawodnik poradziłby sobie w europejskim futbolu na najwyższym poziomie?

Podobno najbardziej poważne oferty to te złożone przez Milan i Arsenal (Anglicy zaoferować mieli 2mln funtów). Sam zawodnik przyznaje, że z ofert jest zadowolony, a gra w Premier League byłaby spełnieniem jego marzeń. Gdzie niedługo zagra irański Messi? Jeśli faktycznie zmieni klub, to szybko przekonamy się na co go stać.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.