01.09.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AS Roma vs AC Milan
Do meczu pozostało:
5dn.19godz.56min.
12.45 X3.20 22.88 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pomeczowy komentarz Filippo Inzaghiego

Pomeczowy komentarz Filippo Inzaghiego

Poniżej zamieszczamy komentarz Filippo Inzaghiego, który rzecz jasna tyczy się dzisiejszego wygranego 3:1 meczu z Lazio.

„Uważam, że Lazio to jeden z najlepszych zespołów w Serie A. Wiedziałem, że to będzie trudny mecz. Dziś widoczne było DNA Milanu. Przed meczem mowę motywacyjną wygłosił Abbiati. To mnie poruszyło, jestem bardzo szczęśliwy z powodu tego, że mamy go w zespole. Mam 5 środkowych obrońców, wszyscy są rzeczywiście dobrzy, nie zapominajmy o Ramim i Mexesie. Dziś potrzebowałem, aby Bonera zagrał na lewej obronie, a on jak zwykle był gotowy.Dziękuję muza to, zagrał bardzo dobrze. Trener dokonał wyborów, a piłkarze sprawili się świetnie. Ignazio zagrał dobry mecz pomimo tego, że był zawiedziony brakiem powołania do kadry. We wszystkich piłkarzach widziałem wielką dawkę adrenaliny i to jest pozytywne. Możemy przegrać kilka meczy, ale przegramy z tymi, którzy bnędą od nas lepsi, a nie bardziej zdeterminowani. Stephan dodaje nam wartości, dziś to potwierdził. Ale dziś wszyscy trzej napastnicy pokazali swoje przywiązanie do tej koszulki, biegali za każdą piłką i to było odpowiednie nastawienie, dzięki któremu odzyskamy kibiców”.

„Fani zrobią to do czego są przekonani, są jednak wyjątkowy i kiedy przekonają się do nas, to wrócą na stadion. Teraz musimy mieć spokojną głowę, jeden mecz nie wystarcza. Musimy zaliczyć dobry sezon w Serie A, aby odzyskać kibiców. Było mi bardzo przykro z powodu Pazziniego, on jest jednym z liderów tej drużyny. Mam nadzieję, że wkrótce będzie do mojej dyspozycji. On nam bardzo pomoże. Mój zespół jest bardzo zaangażowany, wszyscy wkładają serce w pracę. Nawet we wtorek, kiedy mieli wolny wieczór, to byli ze mną w Milanello, aby zastanowić się co zrobiliśmy źle na Trofeo TIM. Tassotti był blisko opuszczenia Milanu, a to byłaby wielka strata dla każdego z nas. Jeśli chodzi o Van Ginkela, to musimy poczekać. Jest taka możliwość, że do nas dołączy. Jest wszechstronnym pomocnikiem i ma wszelkie cechy, aby sobie dobrze radzić. Nalegamy, aby nasi boczni pomocnicy dużo biegali i walczyli. Razem ze skrzydłowymi będą zmieniani w czasie meczów. Im więcej będę miał pomocników, tym lepiej.”

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.