Montolivo chce, aby Kaka został w Milanie

Montolivo chce, aby Kaka został w Milanie

Ostatnio pisaliśmy o tym, że istnieje szansa, aby Kaka opuścił po sezonie Milan. Wizja ta mi się osobiście nie uśmiecha, zwłaszcza dlatego, że jestem fankom Milanu. No a dodatkowo Kaka ostatnio grał dobrze. Podobne podejście do tego tematu ma obecny kapitan drużyny AC Milan, którym jest Riccardo Montolivo. Pomocnik Milanu ma ogromną nadzieję na to, że Kaka pozostanie w Milanie.

W rozmowie z dziennikarzami pracującymi dla strony internetowej ACMilan.com Montolivo powiedział: „Kaka swoją sytuacje oceni na koniec sezonu. Zrobimy wszystko, aby zakwalifikować się do Ligi Europejskiej, to mogłoby być dla niego dobrą motywacją do pozostania w Milanie. Tak czy inaczej, jestem pewien, że Kaka zdaje sobie sprawę z prestiżu tego klubu i zechce w nim pozostać”.

Co o tym sądzicie? Ja mam nadzieję, że Kaka zostanie i jeszcze niejednokrotnie ucieszy nas swoimi bramkami zdobytymi dla Milanu!

O autorze

Katarzyna Zajkowska

Cześć, nazywam się Kasia i jestem oddaną fanką Milanu. Milanowi kibicuję od 10 już lat i z niecierpliwością czekam, aż minie tych lat więcej. Moim ulubionym zawodnikiem Milanu był, jest i będzie Paolo Maldini. Liczę na to, że uda mi się dostarczyć Wam masę interesujących artykułów, które pozwolą na zapoznanie się z bieżącą sytuacją w Milanie. Forza Milan!

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.