Galliani o planach transferowych Milanu

Galliani o planach transferowych Milanu

Dziś w mediach ukazała się wypowiedź Gallianiego, w której mówi on o planach transferowych Milanu. Zachęcamy do zapoznania się ze słowami tego łysego Pana.

„W tej chwili naszym priorytetem jest zakup napastnika. Torres jest świetny zawodnikiem, zobaczymy czy dołączy do nas on czy ktoś inny, cały czas ciężko w temacie tym pracujemy. Van Ginkel? Jesteśmy spokojni, wysłaliśmy do Chelsea ofertę i czekamy na odpowiedź. Destro? Roma przed chwilą sprzedała Benatię, nie wierzę, aby zdecydowali się na sprzedaż kolejnego zawodnika. Mitroglu? Nie sądzę. Mam dobre przeczucia co do tej drużyny. Zawodnikom idzie dobrze, wygrana w Trofeo TIM podniosła ich pewność siebie. Inzaghi dzwoni do mnie co 15 minut, w ciągu dnia i w nocy. Ma wiele chęci do pracy i jest bardzo skupiony.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.