26.08.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Torino
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.31min.
11.55 X4.00 25.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lavezzi też odpada? Ktoś jest zdziwiony?

Lavezzi też odpada? Ktoś jest zdziwiony?

Kibic Milanu ma ostatnio ciężkie życie. Wygląda ono tak, że jednego dnia otrzymuje on porcję plotek łączących jego ukochany klub z jakimś dobrym zawodnikiem, z kolei kolejnego dostaje porcję argumentów, które transfer ten wykluczają. Podobnie jest w przypadku zawodnika, którym jest Ezequiel Lavezzi, bo z nim Milan też był ostatnio łączony.

Dziennikarze La Gazzetta dello Sport zamieścili dziś w swojej gazecie artykuł, z którego wynika, że Lavezzi wyceniany jest na około 18 milionów euro. Dodatkowo ma on pewne wymagania co do swojej pensji, która kształtuje się na poziomie 4 milionów euro. Te dwa czynniki, w połączeniu z tym, że Lavezzi ma już 29 lat sprawiają, że transfer tego zawodnika staje się mało realny.

Fakty są jednak takie, że każdy dobry zawodnik albo dużo kosztuje, albo dużo kosztuje i dużo zarabia. Jeśli więc Milan chce budować zespół z mocnych elementów, to z wydatkami takimi musi się liczyć. Jeśli liczyć z tym się nie chce, to według mnie lepiej stawiać na Primaverę, niż na jakieś półśrodki i odpady. A Wy jak sądzicie?

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.