27.09.2023, g. 18:30
Serie A (Liga Włoska)
Cagliari vs AC Milan
Do meczu pozostało:
1dn.23godz.9min.
16.00 X3.80 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Berlusconi rozważa sprzedaż części akcji Milanu

Berlusconi rozważa sprzedaż części akcji Milanu

Wszyscy dobrze wiem, że w ostatnim czasie co kilka miesięcy docierają do nas informacje na temat tego, jakoby Silvio Berlusconi sprzedać chciał Milan. Dziś wieści te w internetowych portalach pojawiły się ponownie. Tym razem nie ma jednak mowy o sprzedaży całego klubu, lecz tylko jego części. Jak miałoby to wyglądać?

Barbara myśli o sprzedaży Milanu

Tym razem na decyzję Silvio Berlusconiego miałaby wpływać jego córka, Barbara. Zastanawia się ona nad sprzedażą od 20 do 30% akcji klubu. Fakt ten potwierdzony został przez rzecznika prasowego Barbary Berlusconi.

Tego typu decyzja miałaby racjonalne fundamenty. Milan zyskałby bowiem w zarządzie osobę, która mogłaby być chętna to inwestowania w klub. Dodatkowo pojawiłyby się środki, która można by było zainwestować w transfery, czy też w budowę nowego stadionu dla Milanu. Pytanie jakie pojawia się przy takiej sytuacji odnośni się do tego, czy znajdzie się na świecie miliarder, który chciałby zainwestować w klub grube pieniądze wiedząc przy tym, że póki co nie będzie miał w nim decyzyjnego zdania? Barbara takiego człowieka szukać ma ponoć na Bliskim Wschodzie i w Stanach Zjednoczonych.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.