04.06.2023, g. 21:00
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Verona
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.10min.
11.73 X3.80 24.33 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Blog parentingowy kibica Milanu

Blog parentingowy kibica Milanu

Tego wśród kibiców Milanu jeszcze nie było! Serdecznie chcemy zaprosić Was na stronę internetową Zbyszka, wielkiego kibica Milanu, który to na swoim blogu przedstawia informacje związane ze sobą, a także swoją rodziną. Wszystko to może wydawać Ci się mało istotne, wszystko jednak zmienia prosty fakt. Otóż Zbyszek prowadzący blog parentingowy jest wielkim fanem Milanu, o czym przekonać możesz się chociażby na poniższym zdjęciu.

Blog parentingowy Kibica Milanu

Jak już się pewnie domyślasz na blogu parentingowym opisywane są różnego rodzaju sytuacje, z którymi spotyka się młody ojciec. To właśnie tam autor opisuje swoje zmagania najpierw z ciężarną kobietą, a później z kwestiami związanymi z opieką nad dzieckiem. Co ważne, nie pisze się tam tylko i wyłącznie o miłych i przyjemnych rzeczach, ale też o chorobach i nieprzyjemnościach, z jakimi wiązać może się tacierzyństwo. Wystarczy zwrócić uwagę na to, że na tym blogu parentingowym jednymi z najbardziej popularnych artykułów są te, w których autor odnosi się do kiepskiej opieki medycznej w czasie porodu, a także te opowiadających o chorobie bakteryjnej, z którą zmaga się jego dziecko.

Uważamy, że społeczność kibiców Milanu powinna się łączyć i wspierać inicjatywy takie jak właśnie ta. Jeśli więc poszukujesz informacji na temat dzieci, rodzicielstwa i szeroko pojętego parentingu, to mamy dla Ciebie jedną propozycję. Nie szukaj blogów prowadzonych przez inne osoby, ale w pierwszej kolejności odwiedź blog parentingowy Młodego Taty – Zbygniew.pl, który jak widać na załączony zdjęciu od dziecka uczyć będzie swojego synka, że kibicować należy Milanowi.

A to przecież niezwykle ważny element wychowania, prawda? 😉

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Empoli - Lazio Rzym

Serie A (Liga Włoska)

04/06/2023 / 02:00

Cremonese - Salernitana

Serie A (Liga Włoska)

04/06/2023 / 02:00

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.