Lorenzo Insigne w Milanie? Ktoś sobie żartuje!

Lorenzo Insigne w Milanie? Ktoś sobie żartuje!

Podejrzewam, że wielu z Was wie kim jest Lorenzo Insigne, wierzę też, że spora część z tych osób bardzo chciałaby zobaczyć tego zawodnika w Milanie. Ktoś sobie ostatnio chyba zażartował i przedstawił plotkę, zgodnie z którą biedny, spłukany, żałujący 6mln na Taarabta Milan, miałby podjąć decyzję o chęci zatrudnienia tego zawodnika Napoli.

Plotki te jednak zostały szybko ucięte przez agenta tego piłkarza, który pukając się w głowę stwierdził, że nie ma nawet zalążka tematu takiego transferu. Oto jego wypowiedź.

„Nie wiem skąd biorą się takie plotki. Milan jest w tej chwili w sytuacji przestoju, nie mamy z nimi żadnego kontaktu. Lorenzo dobrze sobie radzi. Zarząd Napoli w niego wierzy. Nie sadzę, aby istnieła możliwośc, by Napoli go sprzedało. De Laurentis chce zrobić z niego neapolitańskiego Tottiego. Kategorycznie przerywam plotki łączące go z Milanem, nie ma żadnych rozmów, ja jestem jego jedynym reprezentantem”.

Szybka reakcja agenta. To dobry opiekun, nie pozwala na głupie plotki, których czasem pełno wokół różnych piłkarzy.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.