Szkocja – Szwajcaria gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

Szkocja – Szwajcaria gdzie oglądać? Transmisja TV i online (Euro 2024)

W środę, 19 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 na RheinEnergieStadion w Kolonii odbędzie się emocjonujące starcie Szkocji ze Szwajcarią, której barwy reprezentuje piłkarz Milanu – Noah Okafor. Będzie to mecz drugiej kolejki fazy grupowej EURO 2024 w grupie A. Gdzie obejrzeć transmisję z tego meczu? Szczegóły w naszym artykule.

Szkocja – Szwajcaria: gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna meczu Szkocja – Szwajcaria będzie dostępna na antenach TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisję online można śledzić w serwisach Pilot WP, Canal+online, Megogo, jak również bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Szkocja – Szwajcaria, transmisja meczu w serwisach online

Transmisję z meczu można oglądać w serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Szkocja – Szwajcaria, transmisja za darmo w TVP

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS) i telewizorach smart tv.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

ArifAsif / Shutterstock.com

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.