25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.20godz.43min.
12.05 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zlatan Ibrahimović nie zagra na EURO? Kolejne kłopoty napastnika Milanu

Zlatan Ibrahimović nie zagra na EURO? Kolejne kłopoty napastnika Milanu

Zlatan Ibrahimović z pewnością nie zaliczy ostatnich tygodni do udanych. Po czerwonej kartce i zawieszeniu przez władze ligi włoskiej, Szwed podpadł tym razem światowej federacji piłkarskiej. Napastnik naważył sobie piwa, które może przyczynić się do absencji na zbliżającym się EURO.

Zakłady bukmacherskie z udziałami Szweda

Przepisy FIFA są jasne: żaden zawodowy piłkarz nie może oficjalnie uczestniczyć w rozgrywce bukmacherskiej. Ibrahimović poszedł jednak o krok dalej, ponieważ jak informuje szwedzki dziennik „Aftonbladet”, 39-latek posiada udziały w firmie bukmacherskiej Bethard, która… sama poinformowała to medium o takim procederze.

Zobacz także: Calhanoglu odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu

Firma wysłała maila na skrzynkę elektroniczną wspomnianego dziennika. Przez to zapewne przyczyni się do ogromnych problemów Ibrahimovicia, któremu grożą spore sankcje. Coraz więcej informacji zahacza o wykluczenie Szweda z gry na zbliżającym się EURO, a także z kolejnych spotkań eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Poza tym, mówi się również o grzywnie 100 tysięcy euro.

Sprawę skomentował już szwedzki związek piłkarski, który nieco oddala się od tych rewelacji.

Rozmawiając z nim o powrocie do reprezentacji, nie poruszaliśmy jednak tego tematu. Regulamin FIFA nie jest zbyt szczegółowy i wiele punktów można różnie interpretować, tak więc czekamy na oficjalną reakcję – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Przypomnijmy, że Zlatan Ibrahimović wrócił do kadry Szwecji po prawie pięciu latach. Wówczas napastnik Milanu zawiesił reprezentacyjne buty na kołku po EURO 2016.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.