AC Milan – Sampdoria. Transmisja online i w tv na żywo. Gdzie oglądać mecz ZA DARMO w internecie

AC Milan – Sampdoria. Transmisja online i w tv na żywo. Gdzie oglądać mecz ZA DARMO w internecie

Najbliższy mecz Milanu odbędzie się w sobotę 3 kwietnia, kiedy drużyna Stefano Pioliego zagra ze Sampdorią. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 29. kolejki Serie A o godzinie 12:30. Rywalizację będzie można oglądać zarówno w telewizji jak i za darmo w internecie za pośrednictwem transmisji live stream.

Darmowa transmisja online spotkania AC Milan – Sampdoria

Już w najbliższą sobotę 3 kwietnia AC Milan rozegra swój mecz ligowy. W tym spotkaniu zmierzy się dziesiątą w ligowej tabeli Sampdorią. „Rossoneri” w lidze zajmują drugie miejsce i potrzebują punktów, aby utrzymać się na ligowym podium. Transmisję meczu AC Milan – Sampdoria będzie można oglądać za darmo na kanałach przygotowanych przez legalne polskie firmy bukmacherskie. Mamy tam dostęp również do innych spotkań 29. kolejki Serie A.

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Fortuna TV

» Oglądaj mecz w Superbet TV

Sprawdź: Darmowa transmisja meczu A.C Milan – Inter Mediolan

AC Milan – Sampdoria transmisja w internecie

Mecz AC Milan – Sampdoria będzoe można obejrzeć na kanele Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Transmisja będzie też dostępna na stronie internetowej player i Canal+ Online. Przez  miesiąc możemy korzystać z Canal+ Online za darmo, później opłata wynosi 50 zł/mies. Dostęp do kanału Eleven Sports 1 i całej oferty Eleven Sports na stronie internetowej player.pl kosztuje 15 zł/mies. Korzystając z tych pakietów, możemy jednocześnie oglądać z poziomu jednego konta na dwóch urządzeniach. W przypadku śledzenia transmisji na urządzeniach z systemem Android lub iOS musimy pobrać aplikację Player/Canal+ ze Sklepu Play lub App Store.

» Oglądaj transmisję online w CANAL+ONLINE

» Oglądaj transmisję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Vasyl Shulga

O autorze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.