25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.19godz.26min.
12.05 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Raiola: Zlatan sprawia, że wszyscy stają się lepsi

Raiola: Zlatan sprawia, że wszyscy stają się lepsi

Mino Raiola to jeden z najważniejszych agentów w świecie piłki nożnej. Dla AC Milanu ma on jeszcze większe znaczenie, ponieważ jak wiemy, jest przedstawicielem Zlatana Ibrahimovicia. W ostatnim wywiadzie wypowiedział się na bieżące tematy dotyczące „Rossonerich”, także te, które dotykają przedłużenia kontraktu przez Szweda.

Raiola o swoich klientach

Okazja rozmowy z Miną Raiolą musi z definicji prowadzić to roli jego klientów w danym zespole. W AC Milanie, Raiola zajmuje się między sprawami Gianluigiego Donnarummy, którego kontrakt wygasa w czerwcu tego roku. Agent był bardzo dyplomatyczny, dlatego trudno stwierdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca przedłużenia umowy przez Włocha.

Gigio należy zostawić w spokoju, bo stara się osiągnąć coś bardzo ważnego dla Milanu i dla swojej kariery. Cała reszta odbywa się za kulisami, bez waszej obecności, tak aby nikt nic nie wiedział i o niczym nie mówił. I to się nie zmieni, tak będzie zawsze – powiedział Raiola.

Zobacz również: Zlatan Ibrahimović podjął decyzję o swojej przyszłości?

W rozmowie nie mogło również zabraknąć być może jeszcze poważniejszej kwestii. Chodzi o Zlatana Ibrahimovicia, który według mediów nadal waha się nad ewentualnym pozostaniem w zespole AC Milanu. Tutaj Raiola był bardziej wylewny, aczkolwiek znów nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego.

Mówiłem, że tylko Zlatan może uratować Milan i tak się stało. Nie wiem, co zamierza, ale to człowiek, który sprawia, że wszyscy stają się lepsi, jest altruistą i był potrzebny drużynie, aby Milan mógł wrócić tam, gdzie powinien być. Klub to zrozumiał i bardzo się cieszę ze względu na Zlatana, Milan i jego kibiców – zakończył Raiola.

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.