25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.19godz.17min.
12.05 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paolo Maldini: Mam nadzieję, że Zlatan zostanie na kolejny sezon

Paolo Maldini: Mam nadzieję, że Zlatan zostanie na kolejny sezon

Zlatan Ibrahimović jest absolutnym liderem drużyny AC Milanu. Nic więc dziwnego, że Paolo Maldini – dyrektor ekipy „Rossonerich” w rozmowach medialnych żywi nadzieję, że Szwed zdecyduje się przedłużyć swój pobyt w Mediolanie.

Mimo wieku walczący o tytuł króla strzelców

Sezon 2020/21 na poziomie włoskiej Serie A jest dla Zlatana Ibrahimovicia niezwykle udany. Charyzmatyczny 39-latek z dorobkiem czternastu zdobytych bramek ma spore szanse zostać królem strzelców rozgrywek. Paolo Maldini w rozmowie ze stacją Bein Sports pochwalił Zlatana, przechodząc jednocześnie do kwestii odnowienia umowy.

Kiedy Zlatan przechodził do Milanu, powiedział mi, że zostanie dopóki jego ciała będzie mu na to pozwalało. Jeśli tak, nie rozumiem, dlaczego miałby odejść. Prezentuje się doskonale, bardzo pomaga drużynie, dlatego myślę, że dojdziemy do porozumienia – przyznał Paolo Maldini.

Warto przypomnieć, że przed Paolo Maldinim co najmniej trzy trudne rozmowy negocjacyjne. Wraz z końcem czerwca wygasają także umowy z Hakanem Calhanoglu oraz Gianluigiego Donarummy. Razem ze Zlatanem Ibrahimoviciem są liderami swoich formacji i wydaje się, że dla władz Milanu przedłużenie właśnie tych umów będzie priorytetem.

Zobacz również: Milan pokonuje Crotone w 21. kolejce Serie A

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.