25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.3godz.14min.
12.10 X3.30 23.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Antonio Conte: Czeka nas naprawdę dobry mecz

Antonio Conte: Czeka nas naprawdę dobry mecz

Atmosfera wokół weekendowej rywalizacji AC Milanu z Interem staje się coraz większa. Ocenić ten pojedynek postanowił Antonio Conte, który wraz z zespołem będzie to tego starcia podchodził jako lider włoskiej Serie A. Co miał do powiedzenia charyzmatyczny szkoleniowiec?

Pozycja lidera w najlepszym momencie

Antonio Conte znany jest z ciętego języka, którym prowokuje zazwyczaj zbliżających się przeciwników. Tuż po wygranej rywalizacji z Lazio 3:1 włoski szkoleniowiec udzielił kilku wypowiedzi dla telewizji Sky, w których dotknął już derbowego spotkania.

Przed nami derby, a podchodzenie do nich z wyższego miejsca jest o wiele bardziej komfortowe. To będzie piękny i dobry mecz dwóch drużyn z ambicjami – powiedział Conte.

W wypowiedziach Antonio Conte nie mogło oczywiście zabraknąć pochwały w kierunku jego drużyny. Inter w przeciwieństwie do AC Milanu w ostatnich pięciu starciach nie przegrał ani razu. Punkty „Nerazzurrim” urwało jedynie Udinese. Dodatkowo, na rozkładzie Interu znajduje się również mistrz Włoch – Juventus.

Prowadzenie w tabeli było dla nas najważniejsze i podążaliśmy za tym od pewnego czasu. Teraz udało nam się osiągnąć ten celu i to po meczu, w którym zmierzyliśmy się ze znakomitym zespołem takim jak Lazio. Pokazaliśmy siłę wewnętrzną. Jestem zadowolony z chłopaków i całego zespołu, trzeba to odbierać jako punkt wyjścia – zakończył Conte.

Zobacz także: Porażka Milanu i utrata pozycji lidera

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.