01.09.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AS Roma vs AC Milan
Do meczu pozostało:
5dn.23godz.31min.
12.45 X3.20 22.88 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamil Piątkowski przejdzie do AC Milanu?

Kamil Piątkowski przejdzie do AC Milanu?

AC Milan konsekwentnie stara się odmładzać kadrę całego zespołu. Według dobrze poinformowanych polskich mediów na celowniku mediolańczyków znalazł się Kamil Piątkowski, który obecnie reprezentuje Raków Częstochowa. Poza Milanem zainteresowanych Polakiem jest jednak jeszcze kilka innych drużyn.

Świetna runda została zauważona

Kamil Piątkowski w opinii wielu jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy występujących na ten moment w polskiej Ekstraklasie. Nominalny środkowy obrońca jest podziwiany przede wszystkim za swoją uniwersalność, ponieważ trener Rakowa Częstochowa często wystawiał go już na wahadle czy prawej obronie. AC Milan chcąc odmłodzić swój skład mógłby skorzystać na stosunkowo niskiej cenie za Piątkowskiego.

Zobacz również: Porażka Milanu w meczu z Atalantą

AC Milan tak łatwo 20-latka jednak nie pozyska. Ofertę 5,5 miliona euro miała do Częstochowy wysłać Borussia Dortmund, a według innym źródeł o względy obrońcy mają ubiegać się także dwa klubu z Anglii, a także kilka zespołów włoskich. W tym drugim przypadku doniesienia te potwierdził świetnie rozeznany Gianluca Di Marzio, który w ekipie Lazio upatruje kandydata do pozyskania Piątkowskiego.

Kamil Piątkowski w tym sezonie polskiej Ekstraklasy zagrał we wszystkich czternastu spotkaniach. W tym czasie obejrzał dwie żółte kartki.

 

fot.transfermarkt.pl

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.