AC Milan – Parma. Gdzie oglądać? Live stream ZA DARMO i transmisja w TV na żywo

AC Milan – Parma. Gdzie oglądać? Live stream ZA DARMO i transmisja w TV na żywo

W niedzielę czeka nas mecz między AC Milanem a Parmą.  Gospodarze przystąpią do meczu jako lider ligi. Spotkanie zostanie rozegrane na San Siro 13 grudnia o godzinie 20:45.  Mecz będzie transmitowany w telewizji oraz na kanałach przygotowanych przez firmy bukmacherskie.

Darmowy live stream i transmisja online

Milan do niedzielnego meczu przystąpi jako lider Serie A. „Rossoneri” po 10. kolejkach ligi włoskiej mają zgromadzone na swoim koncie 26 punktów. Zlatan Ibrahimović i spółka nie przegrali jeszcze w tym sezonie ligowym. W roli faworytów w meczu Milanu z Parmą są stawiani gospodarze. Spotkanie będziemy mogli śledzić na stronach internetowych legalnych firm bukmacherskich.

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Fortuna TV

» Oglądaj mecz w Superbet TV

Transmisja live meczu AC Milan – Parma w internecie

Rywalizację między Milanem a Parmą będzie można oglądać na Eleven Sports 2. W internecie zostanie przeprowadzona transmisja live stream, którą możemy śledzić korzystając z pakietu Canal+ Online lub player.pl. Wybierając pierwszą z wymienionych opcji, wykupujemy pakiet telewizyjny, którego koszt to 50 zł/mies. ale przez pierwszy miesiąc oglądamy za darmo.  Na platformie player.pl dostęp do oferty Eleven Sports wynosi 15 zł/mies. Spotkanie możemy także śledzić na naszych urządzeniach z system android i iOS pobierając ze Sklepu Play/App Store aplikację Canal+ lub Player. W jednej chwili będąc zalogowanymi na tym samym koncie, jest możliwe oglądanie na dwóch urządzeniach.

» Oglądaj transmisję online w CANAL+ONLINE

» Oglądaj transmisję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Andrey_Popov

O autorze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.