25.02.2024, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Atalanta
Do meczu pozostało:
2dn.22godz.57min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mauro Icardi może wrócić do Serie A. Milan obserwuje sytuację piłkarza

Mauro Icardi może wrócić do Serie A. Milan obserwuje sytuację piłkarza

Mauro Icardi jest obecnie zawodnikiem francuskiego Paris Saint-Germain, do którego trafił za 57 milionów euro. Argentyńczyk w tym sezonie Ligue 1 zagrał dla ekipy mistrza Francji w czterech meczach i zdobył w tym czasie dwie bramki. Borykał się z problemami w prawym kolanie, które uniemożliwiały mu systematyczne uczestniczenie w sesjach treningowych. Dziś „Corriere della Sera” skupiła się na przyszłości Icardiego.

Stosunki między szkoleniowcem Paris Saint-Germain Thomasem Tuchelem a Maurdo Icardim nie wydają się być najlepsze. 27-latek przeważnie siedzi na ławce u niemieckiego trenera. Jego sytuacja uległa pogorszeniu, kiedy to do zespołu z wielkim przytupem wszedł nowy zawodnik Moise Kean, który jest jego konkurentem w linii ataku dla Argentyńczyka. W ubiegłym sezonie Icardi radził sobie na początku fenomenalnie, strzelając 14 bramek w pierwszych 17 meczach.

Finał ubiegłej edycji Ligi Mistrzów Mauro Icardi spędził na ławce rezerwowych. Tuchel, zamiast niego wolał wpuścić na plac gry Choupo-Mouting, co już pokazuje, jak wyglądają ich stosunki. W tym sezonie sytuacja nie uległa poprawie. Argentyńczyk zmaga się z kontuzjami i nie gra.

„Wszyscy zgodzili się go kupić, zdarza się, że nie jest w formie. Jasne jest, że sprawy nie zawsze idą w oczekiwany sposób.” – mówił dyrektor sportowy PSG Leonardo.

Hiszpańskie media pisały w ostatnim czasie o zainteresowaniu Icardim ze strony AC Milanu. Według tych doniesień „Rossoneri” i Paris Saint-Germain mieli dojść do porozumienia. Maldini zaproponował sumę opiewającą na 40 milionów euro. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje i obserwować jak się rozwinie ta sprawa.

fot. Screen YouTube/Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.