Czy transfer Ronaldo jest realny?

Czy transfer Ronaldo jest realny?

Według France Football, przejście Cristiano Ronaldo do Paris Saint-Germain było w planach CR7, a osoby z jego kręgu przyznawali, że jego opuszczenie Turynu jest „bardzo możliwe”.

Po meczu z Romą, pomimo porażki, na stadionie Juventusu i jego opustoszałych trybunach z powodu Covid-19, Bianconeri świętowali swój dziewiąty z rzędu „Scudetto”. W tym historycznym wyczynie w Serie A, Cristiano Ronaldo uczestniczył przez dwa ostatnie sezony. Czy będzie próbował sięgnąć po tytuł po raz trzeci?

Podczas świętowania Portugalczyk był szczęśliwy, tańcząc i ciesząc się ze zdobytego trofeum z kolegami ze swojej drużyny

Jeśli jest jakaś rzecz, która najbardziej charakteryzuje Cristiano to zdecydowanie jest to jego ambicja i chęć ciągłego wygrywania i zdobywania kolejnych tytułów mistrzowskich. Właśnie to zaprowadziło go do Turynu. Co zaskakujące, to również jest tym, co może doprowadzić do jego odejścia z Białej Damy, jako, że nie radzą oni sobie najlepiej w europejskich pucharach, co dla Ronaldo jest sprawą kluczową. Według magazynu France Football, CR7 od kilku miesięcy zastanawia się nad pomysłem gry w PSG, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że drużyna z Paryża posiada wielkie ambicje dotyczące Ligi Mistrzów.

Magazyn France Football wskazuje na czas po spotkaniu Juve z Lokomotivem, z którego Ronaldo nie był zadowolony, twierdząc, że to właśnie wtedy portugalski napastnik zaczął myśleć o graniu dla Paris Saint-Germain. Równie ważną rzeczą jest kontakt CR7 z Neymarem i Mbappé, z którymi utrzymuje on dobre relacje.

Francuski magazyn mówi o tym, że Cristiano nie jest niezadowolony grając w barwach Juventusu Turyn, aczkolwiek nie jest również tam w stu procentach szczęśliwy. Osoby bliskie portugalskiemu snajperowi zdawały się potwierdzać możliwość jego transferu, ale to finansowe konsekwencje pandemii mogą okazać się kluczowe dla przebiegu tej historii.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.