25.02.2024, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Atalanta
Do meczu pozostało:
2dn.22godz.33min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czy transfer Ronaldo jest realny?

Czy transfer Ronaldo jest realny?

Według France Football, przejście Cristiano Ronaldo do Paris Saint-Germain było w planach CR7, a osoby z jego kręgu przyznawali, że jego opuszczenie Turynu jest „bardzo możliwe”.

Po meczu z Romą, pomimo porażki, na stadionie Juventusu i jego opustoszałych trybunach z powodu Covid-19, Bianconeri świętowali swój dziewiąty z rzędu „Scudetto”. W tym historycznym wyczynie w Serie A, Cristiano Ronaldo uczestniczył przez dwa ostatnie sezony. Czy będzie próbował sięgnąć po tytuł po raz trzeci?

Podczas świętowania Portugalczyk był szczęśliwy, tańcząc i ciesząc się ze zdobytego trofeum z kolegami ze swojej drużyny

Jeśli jest jakaś rzecz, która najbardziej charakteryzuje Cristiano to zdecydowanie jest to jego ambicja i chęć ciągłego wygrywania i zdobywania kolejnych tytułów mistrzowskich. Właśnie to zaprowadziło go do Turynu. Co zaskakujące, to również jest tym, co może doprowadzić do jego odejścia z Białej Damy, jako, że nie radzą oni sobie najlepiej w europejskich pucharach, co dla Ronaldo jest sprawą kluczową. Według magazynu France Football, CR7 od kilku miesięcy zastanawia się nad pomysłem gry w PSG, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że drużyna z Paryża posiada wielkie ambicje dotyczące Ligi Mistrzów.

Magazyn France Football wskazuje na czas po spotkaniu Juve z Lokomotivem, z którego Ronaldo nie był zadowolony, twierdząc, że to właśnie wtedy portugalski napastnik zaczął myśleć o graniu dla Paris Saint-Germain. Równie ważną rzeczą jest kontakt CR7 z Neymarem i Mbappé, z którymi utrzymuje on dobre relacje.

Francuski magazyn mówi o tym, że Cristiano nie jest niezadowolony grając w barwach Juventusu Turyn, aczkolwiek nie jest również tam w stu procentach szczęśliwy. Osoby bliskie portugalskiemu snajperowi zdawały się potwierdzać możliwość jego transferu, ale to finansowe konsekwencje pandemii mogą okazać się kluczowe dla przebiegu tej historii.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.