Z Juventusem znowu Menez na szpicy?

Przed nami hitowy pojedynek Milanu z Juventusem i włoskie media już powoli zaczynają nim żyć. My również, przekazujemy Wam więc informacje zasłyszane w świecie internetu.

Dziennikarze spekulują, że Inzaghi mierząc się z Juventusem, który wygrał wszystkie trzy spotkania w tym sezonie zagra taktyką 4-3-3 z fałszywym napastnikiem, którym miałby być Menez. Z uwagi na to, że El Shaarawy wrócił do treningów, to właśnie to on miałby zagrać na lewym skrzydle, podczas gdy rezerwowym byłby Bonaventura.

Do czasu spotkania do zdrowia wrócić ma Torres, który jednak zasiąść miałby na ławce. Uzupełnieniem ofensywnego tercetu ma być biegający po prawym skrzydle Honda. Dziennikarze spekulują, iż pomoc wyglądać będzie już standardowo, a w jej skład wejdą De Jong, Muntari i Poli. Jeśli chodzi o obronę, to Inzaghi postawić ma na De Sciglio i Abate po bokach i Ramiego z Zapatą w środku. Kontuzjowanego Diego Lopeza zastąpi Abbiati.

Przypomnijmy, że wśród największych nieobecnych wymienić należy: Alexa, Diego Lopeza, Montolivo, Saponarę i Bonerę.

Myślicie, że właśnie tak wyglądać będzie skład Milanu na Juve?

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.