25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.16min.
12.10 X3.30 23.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bonaventura po spotkaniu z Parmą

Bonaventura po spotkaniu z Parmą

Dziś przedstawić chcemy Wam wypowiedź Giacomo Bonaventury, który to w dniu wczorjaszym udzielił jej dla mediów. Z jego ust padło kilka ciekawych słów. Oto one.

„Po meczu z Parmą czuję się bardzo dobrze. To było bardzi dziwne, ale też ekscytujące. Casa Milan to piękne miejsce, znajduje się tu masa pucharów. Zawiera całą historię Milanu. W dniu zamknięcia okienka transferowego przyjechałem do Mediolanu, Inter rozmawiał o moim transferze z Atalantą. Byłem bliski dołączenia do nich, ale później pojawiła się Verona. O godzinie 19:00 nie wiedziałem gdzie wyląduję, a o 20:30 dyrektorzy Atalanty powiedzieli mi, abym porozmawiał z Gallianim, nie mogłem uwierzyć”.

„Mój gol przeciwko Parmie? Wiedziałem, że po mojej stronie jest obrońca, przepuściłem piłkę i strzeliłem lewą nogą. Na pozycji, na której grałem w tym meczu czuję się bardzo dobrze. Pozycja, na której jestem bliżej bramki rywala i mam szansę na stwarzanie zagrożenia jest dla mnie bardzo dobra. Czemu zawsze trafiam przeciwko Interowi? Nie ma szczególnego powodu. Staram się trafiać w każdym meczu, z Interem po prostu częściej mi to wychodzi. Pippo jest jednym z nas. Kiedy tu przyjechałem, to widziałem zjednoczoną grupę pełną entuzjazmu, a to bardzo ważne, ponieważ każdy chce, aby szło nam dobrze. Inzaghi jest świetnym trenerem. Stworzył grupę zawodników, którzy grają dobrze. Balotelli? Nie zwróciłem uwagi, aby w szatni ktoś o nim mówił. Juventus? Zaliczyliśmy dwie wygrane, gramy dobrze. Zagramy u siebie. Są najsilniejsi w lidze. Mam pozytywne przeczucia co do tego spotkania, jesteśmy bardzo zmotywowani. Zawsze musimy dobrze radzic sobie przy grze piłką, zwłaszcza, kiedy prowadzimy”.

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.