25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.19min.
12.10 X3.30 23.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cristian Zapata chce odejść z Milanu? Szkoda!

Cristian Zapata chce odejść z Milanu? Szkoda!

Wydaje się, że jeden z tych zawodników Milanu, którzy na Mundialu wypadli korzystnie i obudzili nadzieje kibiców na dobrą grę pod wodzą nowego trenera, bardzo do klubu się zniechęcił. Mowa tu o Cristianie Zapacie, który to ponoć poważnie myśli o tym, aby zmienić pracodawcę.

Milan w bieżącym okienku transferowym sprowadził na San Siro Adila Ramiego i Alexa, czyli dwóch zawodników, którzy teoretycznie mają zapędy do tego, aby grać w pierwszym składzie. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Mexes, który zarabia krocie i ma też swoje ambicje, a także Bonera i Zaccardo. Robi się tu tłoczno, szkoda jedynie, że wśród tych wszystkich zawodników nie ma lidera, zawodnika który gwarantowałby spokój w obronie.

Ja tam osobiście uważam, iż z zawodników tych najlepszy jest właśnie Cristian Zapata. Owszem, miewa czasem problemy z wyprowadzaniem piłki, bo za bardzo kombinuje, ale wydaje mi się najbardziej solidny. Tymczasem wygląda na to, że będzie chciał odejść. Chętny na sprowadzenie Zapaty jest Juventus, a od niedawna mówi się, że myślą też o nim w Lazio.

Milan poczuje, że może dostać za niego z 7mln i pewnie go puszczą, czego mogą później żałować.

Jedyną nadzieją na to, że Zapata pozostanie w Milanie jest Inzaghi. Nasz trener musi dać mu szansę i musi mu pokazać, że może grać w pierwszym składzie, jak za czasów, kiedy trenerem był Allegri.

Największym problem z kolei jest to, że Zapata jest obrońcą, którego najłatwiej będzie się pozbyć. A kogoś pozbyć się musimy. Bonery czy Mexesa nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie, a Zapatę tak, bo po prostu jest on zawodnikiem dobrym, niedrogim i będącym w kwiecie wieku. Zawodnikiem, który może być elementem bardzo dobrej linii obrony. Czy będzie to obrona Milanu? Zobaczymy.

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.