01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19137dn.-10godz.-32min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Vrsaljko w Milanie? Matri w Genoi? Super!

Vrsaljko w Milanie? Matri w Genoi? Super!

Z Włoch dotarły do nas w dniu wczorajszym bardzo optymistyczne wiadomości związane z transferami, które są bardzo bliskie zamknięcia. Chodzi o transakcje, w efekcie której na wypożyczeniu w Genoi wylądować miałby Alessandro Matri, natomiast do Milanu dołączyć miałby Sime Vrsaljko.

Szczegóły całej transakcji nie są jeszcze znane. Mówi się o tym, że włoski bombardier miałby trafić do Genoi na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu. Matri miałby tam mieć miejsce w pierwszym składzie, ponieważ klub opuścił Alberto Gilardino. Jeśli strzeliłby więc kilka bramek, to może udałoby się go w końcu pozbyć. Aczkolwiek nawet samo wypożyczenie nie jest jeszcze pewne, ponieważ najpierw Genoa dogadać musi się z samym zawodnikiem. Życzymy im powodzenia.

A kim jest ten Vrsaljko?

Vrsaljko to 23 letni zawodnik, który z największym upodobaniem gra na prawej stronie obrony. Potrafi jednak również zagrać po lewej stronie, jak i na prawej pomocy. Zawodnik niewątpliwie jest utalentowany, o czym świadczy to, że grał chociażby na trwających jeszcze Mistrzostwach Świata (grał na lewej obronie). Sime trafił do Włoch w zeszłym roku, Genoa wyciągnęła go z Dinama Zagrzeb za 5mln euro, teraz zawodnik wyceniany jest na około 7.5 mln, ba Sassuolo chciało dać za niego nawet 8 mln. W poprzednim sezonie obrońca ten zagrał w 22 meczach zaliczając 2 asysty.

Zapowiada się chłopak ciekawie, możliwości ma podobne do De Sciglio, mogliby zamieniać się stronami, aby sprawdzić, który układ jest najlepszy. Mam nadzieję, że Milan z zawodnikiem się dogada i uda się go zaklepać.

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.