04.06.2023, g. 21:00
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Verona
Do meczu pozostało:
5dn.19godz.44min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cristian Zapata: „Pokazałem, że jestem świetny”

Cristian Zapata: „Pokazałem, że jestem świetny”

W dniu dzisiejszym bądź wczorajszym, tego stwierdzić w stanie nie jesteśmy, dla mediów wypowiedział się Cristian Zapata, który to w zakończonych wczoraj Mistrzostwach Świata pokazał się z bardzo dobrej strony. Jak wynika z poniższej wypowiedzi zauważył to też on sam, czego nie bał się powiedzieć. Oto jego słowa.

„Wielu ludzi mówiło, że nie powinienem brać udział w Mundialu, jednak moja praca i dziewięć lat spędzonych w Europie uczyniły mnie silny i dały mi pewność siebie, abym mógł walczyć o swoje miejsce. Zawsze pokazywałem swoje umiejętności. Stało się to, że pokazałem, że jestem świetnym zawodnikiem. Na Mundialu zamknąłem usta wielu ludziom, którzy krytykowali mnie za moimi plecami. Wielu kolumbijskich dziennikarzy twierdziło, że powinienem być rezerwowym, to mnie jednak nie drażni. Wszystko co osiągnąłem zawdzięczam tylko ciężkiej pracy, którą wykonywałem przez wiele lat. Raz jeszcze pokazałem, że ci ludzie byli w wielkim błędzie. Wziąłem na nich rewanż w czasie Mistrzostw Świata, co było niezwykle miłe. To był doskonały moment, aby powiedzieć: „Ja tutaj jestem”. Wielu z nich po Mundialu zamilkło”.

A Wy krytykowaliście Zapatę? Ja go cenię zawsze bardzo ceniłem, mam nadzieję, że wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie u Pippo.

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Empoli - Lazio Rzym

Serie A (Liga Włoska)

04/06/2023 / 02:00

Cremonese - Salernitana

Serie A (Liga Włoska)

04/06/2023 / 02:00

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.