Montolivo kontuzjowany. Nie pojedzie na Mundial!

Montolivo kontuzjowany. Nie pojedzie na Mundial!

W czasie wczorajszego spotkania towarzyskiego, w którym Włosi zmierzyli się z Irlandią (porywające i pełne akcji spotkanie zakończyło się wiele mówiącym wynikiem 0:0) kontuzji doznał zawodnik Milanu – Riccardo Montolivo. Pomocnik Milanu przeszedł już pierwsze badania i jasnym stało się, że Montolivo nie zagra minimum przez 2 miesiące, mówi się jednak o nawet 3-4 miesięcznej przerwie. W związku  z tym odpuścić będzie musiał sobie Mundial.

Riccardo ponoć złamał sobie kość piszczelową w lewej nodze. Ja osobiście uważam, że ta kontuzja może Włochom wyjść na dobre. Montolivo nie prezentował się w tym sezonie jakoś wyjątkowo dobrze. Sam osobiście nad urazem jednak bardzo ubolewam, ponieważ liczyłem na to, że w okresie letnim uda się nam pozbyć naszego kapitana. A teraz, z kontuzją, nikt go po prostu nie weźmie.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.