25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.48min.
12.10 X3.30 23.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lubicie bajki? Mandżukić i Marcelo do Milanu!

Lubicie bajki? Mandżukić i Marcelo do Milanu!

Co bardziej wprawieni kibice dobrze wiedzą, że plotki łączące z Milanem graczy w miarę młodych, zdolnych i ambitnych są mało realne. W ostatnich dniach dotarły do nas dwie bardzo ciekawe plotki łączące nas z zawodnikami takimi jak Marcelo i Mandżukić.

Pierwszy z nich to ofensywnie usposobiony lewy obrońca. Jego charakterystyka pewnie sprawiałaby Milanowi problemy, zwłaszcza z dziurawy środkiem obrony. W każdym razie plotki o jego transferze pojawiły się po tym, jak Fábio Coentrão dobrze spisywał się na pozycji lewego obrońcy w czasie nieobecności Marcelo. Carlo podobno się to spodobało i w nowym sezonie stawiać chce na Fabio, co martwi Marcelo myślącego już o zmianie klubu. Ale nie sądzę, aby chciał go zmieniać na Milan.

Drugi zawodnik to napastnik, którego darzę ogromny szacunkiem. Jest wysoki, wygrywa masę główkowych pojedynków, strzela bramki, stwarza okazje kolegom, jest niebywale pracowity i waleczny w obronie. Gracz niezwykle pożyteczny. Fakt, że Bayern chce się go pozbyć bardzo mocno mnie zadziwia. W każdym razie Mario Mandżukić ma ogromny potencjał i wielkie umiejętności. Również wątpię, aby chciał on grać w zespole nie występującym w europejskich pucharach. A chętnych na niego, spełniających ten warunke, z pewnością byłoby sporo.

No nic, czasem dobrze poczytać sobie bajkowe opowieści. Czasem i bajki zdarza się w świecie realnym. Ale czy aż tak wyimaginowane?

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.