25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.27min.
12.10 X3.30 23.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Na kogo z Primavery postawi Filippo Inzaghi?

Na kogo z Primavery postawi Filippo Inzaghi?

Powoli oswajać możemy się z myślą, z godnie z którą nowym trenerem Milanu zostanie Filippo Inzaghi. Wiemy, że brakuje mu doświadczenia, ale dla Milanu może być wygodniejszy, nie wymaga bowiem tego, aby ze składu wywalić połowę zawodników niegodnyc gry w tych barwach. Sam Pippo ma za to doświadczenie z Primavery, w której poznać mógł kilku młodych i ciekawych zawodników. Poniżej wymieniamy pięciu z nich, którzy mogą dostać szansę od nowego trenera pierwszej drużyny.

Davide Pacifico

Pacifico to zawodnik w wieku 20 lat grający na pozycji lewego lub środkowego obrońcy. Był kapitanem Primavery, w której uznawany był za weterana. Wielu kibiców żyje w nadziei, że Pacifico okaże się talentem na miarę De Sciglio. Będąc kapitanem pokazał zdolności przywódcze. Grał już z dorosłymi kolegami w zeszłym roku, kiedy to w czasie Audi Cup w miarę sprawnie radził sobie z napastnikami Sao Paulo. Może to on dostanie szansę na lewej obronie?

Davide Di Molfetta

Ten siedemnastoletni skrzydłowy uznawany jest za wielki talent. Mówi się o tym, że już wkrótce zawitać może on na boiskach Serie A, wrózy mu sie świetlaną przyszłość. W Milanie trenuje od 10 roku życia, a od 16 roku gra w Primaverze. Ma ogromne zdolności techniczne, pod tym kątem jest jednym z najlepszych ze swoich rówieśników we Włoszech. Z pewnością musi ciężko pracować, jednak jego potencjał dostrzegł już Seedorf powołując go na pucharowy mecz z Udinese.

Krisztian Tamas

18 letni Węgier, który należy do grupy tych zawodników Primavery, o których mówi się najmniej. Jest on jednak jedynym z najbardziej pracowitych zawodników. Do Milanu trafił w 2011 roku i od tego czasu w znacznym stopniu rozwinął swoje umiejętności. Lepiej gra głową i dokładniej operuje piłką obiema nogami. Słynie z niesamowitej kondycji. Gra na lewej obronie, a tam przecież Milan ma straszne braki.

Andrej Modic

Kolejny młodziutki zawodnik. Ma zaledwie 17 lat, gra na pozycji środkowego pomocnika. Bośniak uznawany jest za jeden z największych talentów w Milanie. Potrafi grać zarówno w środku pola, jak i za plecami napastników. W Primaverze doskonale zapełnił lukę po Cristante, sprawdzając się jako świetny rozgrywający. Jego talent w Mialnie jest powszechnie znany, o czym świadczy fakt, że niejednokrotnie trenował już z pierwszą drużyną.

Hachim Mastour

Jego już znamy. Ma 15 lat, ogromny talent, świetną technikę i zmysł do rozgrywania. Hachim tak naprawdę nie miał okazji porządnei zaistnieć w Primaverze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pominął ten szczebel kariery. Zawodnik ten zachwyca kibiców swoją techniką i pomysłowością. Strzela też fantastyczne bramki, gra z gracją. Widać, że ma potencjał, którego nie wolno zmarnować. Zawodnik bez wątpienia włączony powinien być do pierwszego składu. W przeciwnym wypadku wkurzy się i ktoś nam go podbierze.

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.