Asmir Begovic obserwowany przez AC Milan

Asmir Begovic obserwowany przez AC Milan

Milan wyraźnie myśli o sprowadzeniu bramkarza. Miejmy nadzieję, że sprowadzi takiego, który z powodzeniem z miejsca wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie ekipy z San Siro.

Dziś pojawiła się nowa plotka, według której AC Milan i Inter Mediolan należą do klubów zainteresowanych Asmirem Begovicem. Te bramkarz urodzony w 1987 roku jest reprezentantem Bośni, dla której zdążył rozegrać 27 spotkań. Posiada on również kanadyjskie obywatelstwo.

Zawodnik ten gra w klubie Stoke City, dla którego w obecnym sezonie zagrał 32 mecze w Premier League wpuszczając 36 bramek. Zawodnik wsławił się tym, że w obecnym sezonie udało mu się strzelić gola Arturowi Borucowi.

Poza tym ma 196cm wzrostu, długie ręce, dobrze broni karne i zdarza mu się wykonać piękne parady, o czym przekonać możecie się w poniższej kompilacji. Zawodnik ma jednak jedną wadę – ma kontrakt do 2016 roku i wyceniany jest na 10mln euro. Chyba nie pasuje do Milanu?

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.