25.02.2024, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Atalanta
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.2min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ante Coric – cudowne dziecko chce do Milanu!

Ante Coric – cudowne dziecko chce do Milanu!

Kolejne już cudowne dziecko chorwackiej piłki marzy o tym, aby kiedyś zagrać w Milanie. Potrafię to sobie wyobrazić. Mowa tutaj o zawodniku, którym jest Ante Coric. Ten 16 letni pomocnik reprezentujący barwy Dinamo Zagrzeb złożył w ostatnich dniach taką właśnie deklarację.

Zawodnik, który zdążył spędzić już jeden sezon w szkółce młodzieżowej zespołu Red Bull Salzburg tak oto wypowiedział się na temat planów odnośnie swojej kariery.

„W tej chwili gram dla Dinamo Zagrzeb i jestem szczęśliwy. Myślę tylko o tym, aby grać dobrze, zobaczymy co będzie później. W tej chwili jestem w pierwszym zespole i mam wielkie plany odnośnie tej drużyny. W przyszłości zobaczymy, moim ulubionym klubem we Włoszech jest AC Milan. Marzeniem byłoby zmierzyć się z Mateo Kovacicem w derbach Mediolanu. Odkąd byłem małym chłopcem zawsze kibicowałem Milanowi. Lubiłem Zvonimira Bobana, który dorastał w Chorwacjii i grał w Dinamie Zagrzeb. Kochałem Clarenca Seedorfa jako piłkarza i teraz kocham go jako trenera”.

Myślicie, że Milan jest jeszcze w stanie zatrudniać młodych, utalentowanych zawodników? Czy oni przypadkiem nie mają lepszych wyborów? No i ciekawe czy Ante się nie rozmyśli, kiedy z Milanu wywalą Seedorfa.

A tak piłkę kopie Coric. Rozgrywający by się nam przydał, bo przecież go nie mamy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.