22.02.2024, g. 18:45
Liga Europejska
Rennes vs AC Milan
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.23min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Aleksandar Dragovic na oku Milanu!

Aleksandar Dragovic na oku Milanu!

AC Milan chyba zdał sobie sprawę, że Juventus to klub dobrze zarządzany. Wnioskuję tak po tym, że kolejny raz łączą nas plotki z zawodnikiem, którym zainteresowany jest również klub z Turyny.

Mowa tu o środkowym obrońcy, którym jest Aleksandar Dragovic, gra on w Dynamie Kijów. Włoskie media donoszą, że oba utytułowane kluby z Italii chętne są do tego, aby wykorzystać kryzys na Ukrainie do tego, aby wyciągnąć z niej jakiegoś utalentowanego zawodnika. Jak wiemy nie dzieje się tam różowo i sporo zdolnych zawodników może chcieć uciec, a że jest ich wielu powinien wiedzieć każdy, kto obserwuje tę ligę lub rozgrywki europejskie.

Dragovic jest reprezentantem Austrii, urodził się w Serbii. Ma 23 lata (rocznik 1991), jest utalentowany i ma dobre warunki fizyczne (186cm wzrostu). Jest obrońcą obunożnym i doskonale spisuje się na obu pozycjach w środku obrony. Zawodnik wyceniany przez transfermarkt jest na około 6.2mln funtów, chcąc go zakupić trzeba liczyć się jednak z wydatkiem rzędu 10 milionów euro. Czy Milan na to stać?

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.