25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.2min.
12.00 X3.40 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Simone Scuffet był blisko Milanu?

Simone Scuffet był blisko Milanu?

Dziś dobiegły do nas informacje, jakoby zimą tego roku AC Milan bliski był pozyskania Simone Scuffeta, 17 letniego bramkarza Udinese. Zawodnik ten zbiera bardzo pochlebne recenzje za swoją grę w tym sezonie. Doceniany jest nie tylko przez media, ale też przez różnych scoutów, bowiem jego sprowadzeniem zainteresował się nawet Arsenal Londyn.

Tymczasem to właśnie Milan w styczniu złożyć miał Udinese ofertę kupna tego zawodnika. Opiewała ona na sumę jednego miliona euro, która zaakceptowana miała być przez działaczy Udinese.

Co zatrzymało transfer Scuffeta?

Podobno decydujący głos w sprawie transferu tego utalentowanego bramkarza do Milanu mieli jego rodzice. Zadecydowali oni ponoć, że syn powinien najpierw skończyć edukację w swoim mieście, a później myśleć o zmianie klubu. Pytanie czy biegnący czas w połączeniu z doskonałą grą tego bramkarza nie sprawią, że jego warto wzrośnie? Wówczas Milan pewnie wypadłby z kręgu klubów mogących go sprawdzić. Nikt tu bowiem nie spodziewa się, że Milan wyłoży na bramkarza na przykład 10mln euro. Pozostaje nam wierzyć, że w lecie Milan ponowi starania o Simone i tym razem przynajmniej zaklepie sobie na przyszłość jego transfer.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.