25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.42min.
12.10 X3.30 23.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ramirez i Schmeichel do Milanu? Poplotkujmy!

Nadeszła środa, a wraz z nią (oprócz ligomistrzowych emocji) czas na plotki transferowe. Dziś zachodnie media obwieściły, iż Milan zainteresowany jest dwoma zawodnikami, którzy na co dzień występują na angielskich boiskach.

Mowa tu o zawodnikach takich jak bramkarz Kasper Schmeichel, a także ofensywny pomocnik Gaston Ramirez. Ten pierwszy to 27 letni bramkarz, który miał już okres, w którym grał w Manchesterze City będąc uznawanym za spory talent. Kariery ojca jednak nie powtórzy, co podkreśla nawet fakt, iż pomimo kończącego się kontraktu wierzy on w pozostanie w miernym zespole, jakim jest Leicester. Według mnie plotka wyssana z palca, która powtarza się już enty raz. Zawodnik ten mógłby trafić do Milanu chyba jako trzeci bramkarz 😉

Druga plotka to transfer Gastona Ramireza. Zawodnik z 1990 roku, który pierwsze przebłyski miał we włoskiej Bologni. Gra głównie za plecami napastników, a od czasu do czasu znajdzie się dziennikarz, który nazwie go nowym Kaką. Zawodnik we Włoszech grał dobrze, ale w Anglii nie zachwyca. Nawet w jego obecnym klubie, Southampton nie uznają go za zawodnika kluczowego przyznając, iż jeśli już pojawia się on na boisku, to wchodząc z ławki. Milan podobno nawet przygotował już ofertę za Ramireza w wysokości 12.5 mln funtów. Czy to ma sens? Czy ma sens sprowadzanie do nas zawodnika, który nie może przebić się  do 1 składu Southampton?

Chyba nie, ale niestety w naszym Milanie wiele rzeczy robi się bez sensu wierząc, że dany zawodnik nagle wybuchnie, wróci do formy lub przestanie szaleć. Ramirez do niektórych z tych schematów się kwalifikuje. Jego transferu nie można więc wykluczyć, zwłaszcza jeśli klub opuszczą na raz Kaka i Robinho.

Kursy na mecze Milanu

Brak spotkań

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.