Mario Balotelli trafi do Chelsea Londyn?

Mario Balotelli trafi do Chelsea Londyn?

Plotek ciąg dalszy. Tych związanych z frustracją Mario Balotellego, któremu źle się żyje w kraju, w którym dziennikarze dużo od niego wymagają, a jego irytującą postawę ośmielają się krytykować. Tym razem plotki pochodzą z Anglii, a dotyczą możliwego transferu Mario Balotellego do Chelsea Londyn.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskich mediów Jose Mourinho skłonny jest wydać na Mario Balotellego niemalże 36 mln euro, czyli bądź co bądź dużo więcej, niż zapłacił za niego Milan. Przypomnijmy, że Mario do Mediolanu trafił z Manchesteru City za 24 miliony euro. Czy 36 milionów to dużo jak za Mario? Ja uważam, że tak, nie sądzę bowiem, aby w obecnym Milanie jego wartość mogła wzrosnąć, koledzy mu w tym bowiem nie pomagają.

Chelsea bardzo intensywnie rozgląda się za światowej klasy napastnikami, a Mourinho twierdzi, że on wcale nie faworyzuje Mario. Może się więc skończyć tak, że do Londynu przeprowadzi się Falcao lub Cavani, a wówczas łatwo możemy sobie wyobrazić kto po Balotellego zgłosi się do Mediolanu 😉

W obecnym sezonie Mario strzelił dla Milanu 18 goli dorzucając 6 asyst. O tym, czy w przyszłym sezonie dorobek ten będzie poprawiał przekonamy się niebawem. Na jego decyzję pewnie wielki wpływ będzie miała nie tylko kwestia kwalifikacji do europejskich pucharów, ale też ta związana z planami Milanu na odbudowę zespołu. Jeśli ich nie będzie, to wcale nie zdziwię się, jeśli Mario w podskokach opuści Mediolan.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.