25.11.2023, g. 20:45
Serie A (Liga Włoska)
AC Milan vs Fiorentina
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.26min.
12.00 X3.40 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Giorgian De Arrascaeta na radarze Milanu

Giorgian De Arrascaeta na radarze Milanu

Po tym jak scouci Milanu usłyszeli, że niezbyt profesjonalnie zajmują się wyszukiwaniem talentów piłkarskich musieli wziąć się do roboty. Nie bez przyczyny pojawiły się bowiem dziś plotki, zgodnie z którymi Milan interesuje się sprowadzeniem Giorgiana De Arrascaeta. Zawodnik pochodzący z Urugwaju gra na pozycji ofensywnego pomocnika w zespole Defensor Sporting Club.

Giorgian urodził się w 1994 roku, jest więc zawodnikiem młody, ma zaledwie 19 lat. Lubi operować piłką, podawać i rozgrywać. W obecnym sezonie zagrał dla swojego zespołu 31 meczów zaliczając w nich 10 asyst i strzelając 6 bramek. Statystyki ma więc generalnie dobre.

Zawodnikiem zainteresowane jest też Napoli i Juventus. Konkurencja do jego sprowadzenia wydaje się być zatem dość spora, tym bardziej, że już od zeszłego sezonu interesuje się nim Barcelona, która oferowała za niego 5 mln euro. Ofertę tę trzeba by było zatem przebić.

Co ciekawe Giorgian De Arrascaeta nazywany jest „Nowym Riquelme”, chcielibyście zobaczyć go w naszym Milanie? Na wideo widać, że coś potrafi.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.