27.09.2023, g. 18:30
Serie A (Liga Włoska)
Cagliari vs AC Milan
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.14min.
15.25 X4.00 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alberto Paloschi wróci do Milanu?

Alberto Paloschi wróci do Milanu?

Według wieści z Włoch przyszłość znanego nam wszystkim napastnika, którym jest Alberto Paloschi leżeć może z dala od zespołu Chievo Werona. Wszystko za sprawą tego, że włodarze Milanu zastanawiają się nad sprowadzeniem go do domu.

W obecnym sezonie Albero Paloschi prezentuje równą i co najważniejsze dobrą formę. W lidze włoskiej strzelił dotychczas 13 bramek występując w 31 meczach (12 razy wchodził z ławki). To całkiem niezły wynik, zważywszy zwłaszcza na to, że cały jego zespół strzelił zaledwie 30 goli. Niemalże więc połowa należy do Palucha. Niezła forma zawodnika sprawiła, że nie można wykluczyć jego wyjazdu na nadchodzący Mundial.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez dziennikarzy Tuttomercatoweb o losie piłkarza zadecyduje Milan, pomimo tego, że jest on współwłasnością Chievo. Są wiec spore szanse na to, że Alberto wróci do Milanu pomimo tego, że pytało o niego Napoli.

Seedorf często mówi o tym, że brakuje mu napastników do rotacji. Paloschi to niezła opcja, z pewnością lepsza, niż Matri, którego jakoś trzeba będzie się pozbyć.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.