Adel Taarabt na oku Liverpoolu

Adel Taarabt na oku Liverpoolu

Adel Taarabt grając w Milanie miał okazję do tego, aby przekonać obserwatorów piłki nożnej do tego, że nie jest piłkarzem skończonym. Mało tego, grając na bardzo wysokim poziomie udało mu sie udowodnić, że jest piłkarzem z klasą, z pomysłem i ze świetnym dryblingiem. Fakt ten sprawił, że już dziś znanych jest kilka klubów zainteresowanych jego zakupem.

Wszyscy dobrze wiemy, że Milan zrobił się w ostatnich latach bardzo skąpy. Adriano Galliani już dziś zastanawia się nad tym, co by tu zrobić, aby Adel Taarabt dołączył do Milanu w kwocie niższej, niż ta ustalona w umowie wypożyczenia. A na takie zachowanie czekają między innymi włodzarze Liverpoolu.

Adel Taarabt bardzo spodobał się trenerowi Liverpoolu i bardzo chętnie widziałby on go w swoim składzie. Jeśli Milan przesadzi i zbyt mocno będzie chciał zbić cenę za tego zawodnika, to Liverpool będzie chciał to wykorzystać. Właściciela karty Taarabta przekona do sprzedaży kwotą odstępnego, a samego zawodnika lepszą pensją i możliwością gry w Lidze Mistrzów. Bo Liverpool z pewnością nie będzie się szarpał o 2mln euro. A sam zawodnik zapewne z chęcią pogra w Lidze Mistrzów.

Coś czuję, że jeśli Milan będzie się targował, to staraci jedną z ostatnich nadziei na lepszą przyszłość.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.