Milan skusi się na pieniądze za Abate?

Milan skusi się na pieniądze za Abate?

Jeśli wierzyć plotkom łączącym Cristiana Zaccardo z Milanem, to wydaje się, że całkowicie logicznym byłby również transfer Ignazio Abate do Rosji. Należy przypomnieć, że zaledwie kilka dni temu do Milanu wpłynęła oferta zakupu tego piłkarza, która opiewała na kwotę około 10-12 milionów euro. Być może teraz, kiedy w Milanie ma pojawić się kolejny zawodnik potrafiący grać na prawej stronie obrony, działacze drużyny z San Siro zdecydują się na sprzedaż swojego wychowanka po to, aby pozyskać środki chociażby na transfer Mario Balotelliego.

Przypomnijmy, że jeszcze wczoraj na temat możliwego transferu Ignazio Abate do Zenity wypowiedział się agent piłkarza, który stwierdził, że zawodnik chce kontynuować karierę w Milanie, jednak może być to poddane w wątpliwość, jeśli Milan otrzyma atrakcyjniejszą cenowo ofertę sprzedaży tego zawodnika.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.