27.09.2023, g. 18:30
Serie A (Liga Włoska)
Cagliari vs AC Milan
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.37min.
16.00 X3.80 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ernesto Bronzetti: Balotelli dołączy do Milanu 31 stycznia

Ernesto Bronzetti: Balotelli dołączy do Milanu 31 stycznia

W dniu wczorajszym włoska gazeta La Gazzetta dello Sport przedstawiła swoim czytelnikom krótki wywiad z agentem Ernesto Bronzettim, który krótko i treściwie zaznaczył, że według niego Mario Balotelli dołączy do ekipy Milanu jeszcze w tym okienku transferowym. Wiadomość ta jest dość szokująca, bowiem zaledwie kilka dni temu zarządcy Milanu, trener Manchesteru City oraz agent piłkarza zaprzeczyli możliwości takiego transferu.

Nieoficjalnie mówi się jednak o tym, że Milan zaproponował Manchesterowi 20 milionów euro za Mario Balotelliego. Kwota miałaby być spłacana w ratach. Szejkowie z City chcieliby jednak otrzymać przynajmniej o 5 milionów euro więcej – o takiej właśnie mówi się rozbieżności.

Przypomnijmy, że Mario Balotelli trafił do Manchesteru City 2010 roku, kiedy Inter Mediolan sprzedał go za około 20 milionów euro. W lecie 2012 roku City otrzymało ponoć ofertę zakupu zawodnika za 45 milonów euro. Czy angielski klub zdecyduje się na sprzedaż swojego niesfornego napastnika za 20mln? Zobaczymy, AC Milan na pewno się o to postara.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.