Zapisz się do Milan Club Polonia!

Zapisz się do Milan Club Polonia!

Skończył się sezon piłkarski, wszyscy przez to cierpimy. Na szczęście zaraz Mistrzostwa Świata, więc piłkarskiej rozrywki nam jeszcze chwilowo nie zabraknie. Tak czy inaczej pamietajcie, że okres pomiędzy sezonami to czas, w którym każdy kibic Milanu zadbać powinien o to, aby zapisać się do jedynego oficjalnego fanklubu polskich kibiców Milanu. Mowa tu o Milan Club Polonia.

Zapisy do MCP trwają w okresie pomiędzy sezonami. Wymuszone jest to przez wymagania Associazone Italiana Milan Clubs. Zapisy do tego Stowarzyszenia Kibiców Milanu trwają do 20 sierpnia. Bierzcie się więc do roboty i wypełnicie stosowny formularz na stronie MilanClubPolonia.PL i zapiszcie się do MCP! Składka członkowska to jedyne 45zł.

Co daje zapisanie się do MCP?

O samym Milan Club Polonia pisaliśmy już gdzie indziej. Fakt przynależenia do fanklubu wiąże się z pewnymi korzyściami. Jest nimi możliwość wspólnych wyjazdów na mecze Milanu, możliwość uczestnictwa w zjazdach kibiców Milanu. Dodatkowo liczyć można na drobne upominki, wysyłane do członków stowarzyszenia przy okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Ja swoje członkostwo za chwilę przedłużę. A Ty?

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.