Mattia de Sciglio: Milan wróci do wygrywania

Mattia de Sciglio: Milan wróci do wygrywania

Wielu kibicom Milanu brakuje w ostatnim czasie i cierpliwości i optymizmu i wiary w sens działań realizowanych przez klub. Tak się jednak składa, że wprost przeciwnymi cechami charakteryzuje się Mattia de Sciglio, który w ostatnich dniach w jednej z wypowiedzi dla mediów przyznał, że jest przekonany, iż Milan powróci do wygrywania. Oto wypowiedź, o której mowa.

„Urodziłem i wychowałem się w rodzinie Milanu dzięki mojej mamie i mojemu dziadkowi. Znam historię tego klubu i często widziałem zdobyte przez niego trofea. Przykro mi z powodu obecnej sytuacji, przez którą przechodzi Milan. Jest to jednak część procesu, przez którą przejść musi każdy zespół. Zawsze zdarzają się takie momenty. Nie mam jednak wątpliwości odnośnie tego, że Milan powróci do wygrywania”.

Mam nadzieję, że faktycznie uda się wrócić do świetności, z Mattią w składzie, nie pozwalając na jego sprzedaż.

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.